דף הבית » קלנועית מתקפלת

קלנועית מתקפלת

קלנועית מתקפלת לגודל מזוודה! קלת משקל, פשוטה לתפעול ובמחיר משתלם במיוחד

קלנועית מתקפלת איכותית בפיתוח ישראלי

קלנועית מבית קיבוץ צרעה,קלנועית מתקפלת לטיסה

עם ותק של כשלושה עשורים, בהם אנו מפתחים ומייצרים בקפידה את מוצרינו, ועם עשרות אלפי לקוחות מרוצים במדינות רבות ברחבי העולם, אנו שמחים להציע מוצר בגאווה ישראלית!

ללא ספק הקלנועית המתקפלת הטובה בעולם

קלנועית מתקפלת – למי היא מתאימה?

מטרת כל קלנועית הנה לשפר את יכולת הניידות נגישות שלך. באופן כללי, ניתן לצפות כי קלנועית זוגית לא תוכל להתקפל או להתפרק, כאשר כל דגמי הקלנועיות שלנו המתאימות לנוסע יחיד מתקפלות ורובן אף מתפרקות. זהו מידע חשוב ורלוונטי במיוחד בשיקולי אחסון ומשקל העמסה.

 ארבעה דגמים שונים

קלנועיות מתקפלות מבית צרעה מוצעות במספר דגמים לבחירה. הקלנועיות המתקפלות שלנו נחשבות מהקלות בעולם והדגמים שלנו מהיחידים בארץ בעלי תקן של קלנועית רפואית עם אישורים בינלאומיים של ה FDA ו CE .

על מנת לקבל תקנים ואישורים בינלאומיים יש לעמוד בקריטריונים רבים של איכות כגון, מספר נקודות עגינה של המושב, עמידה בעומד, תקנים לחשמל והנדסת חומרים מה שלרוב הקלנועיות המתקפלות בעולם אין ,סיבה נוספת לרכוש קלנועית מתקפלת וקלה מאיתנו .

לבחירה והתאמה מתוך קטגוריית הקלנועיות המתקפלות והקטנות שלנו, אנו מציעים מספר דגמים בקטגוריה.

נעים להכיר

נציג כעת כל דגם מקטגוריית קלנועית יחיד, עם היתרונות, השוני ומה יש לקחת בחשבון כאשר בוחרים קלנועית מתקפלת. ראוי לציין כי הגורם החשוב ביותר הוא תמיד הצרכים ואופי השימוש שלך ולא היתרון של הקלנועית. בהחלט חשוב להבין מה היתרונות של כל דגם ולעיתים מה "המחיר" שצריך לשלם – במשקל או נוחות. לאחר שהחלטת מה חשוב לך ביותר, קל יותר להבין את ההבדלים בין הקלנועיות המתקפלות ומתי הבדל זה הינו יתרון משמעותי עבורך ומתי הוא יתרון יחסי.

המשותף לכל הקומפקטיות

כל דגמי קלנועיות ליחיד שלנו מאושרות לטיסה בכל חברות התעופה, 

כאנו מדברים על קלנועית מאושרת טיסה, אנו צריכים לקחת בחשבון מספר דברים.

ראשית, יש לוודא כי לדגם הקלנועית יש אישור הטסה, משום שלא כל חברה יכולה לספק אישור כזה.

בנוסף, יש לוודא מול חברת התעופה האם יש הגבלות מסויימות על הסוללה. כל חברות התעופה מאפשרות להעלות סוללת ליתיום עם הנוסע למטוס.

ולסיום חשוב לבדוק נגישות ותוואי ביעד שאליו טסים. מעלית קטנה במלון, מדרגות במוזיאון או העדר מדרכות יכולים להוות אתגרים שרצוי לדעת עליהם מראש.

בבחירה נכונה של קלנועית תוכל להרגיש את החופש ואת העצמאות, לחקור ולגלות אזורים חדשים כאשר ללא הקלנועית היה קשה עד בלתי נסבל להגיע אליהם.

מקובל ברוב נמלי התעופה בעולם להגיע עם הקלנועית שלך, באמצעות שרוול הנוסעים ממש עד למטוס

עם קלנועיות צרעה- סוף סוף, כל אחד יכול!

אנו משקיעים בהנדסת באנוש, איכות החומרים ונוחות שימוש

הערכים שמובילים אותנו בפיתוח ובתכנון תמיד הושפעו משלושה גורמים עיקריים:

חווית השימוש של הלקוח – המתבטאת בעיקר בנוחות נהיגה, תחושת יציבות וביטחון ותפעול פשוט ונוח.

הנדסה איכותית – התקנים הגבוהים ביותר לחלקי הפלדה או האלומיניום, בסיס פלסטיק המעטפת, מערכת החשמל והמכניקה.

סטנדרטים גבוהים – אנו אחת החברות היחידות בעלי תקינה בין לאומית כקלנועית רפואית ובעלי הפטנטים על הקלנועיות שאנו מציעים, תמיד יהיה לנו את הידע והחלפים!

מידע נוסף על המתקפלות

כידון הנהיגה

בכל הדגמים הקומפקטים הכידון מעוצב בצורת חצי עיגול, מתכוונן אל מול המושב לנהיגה נוחה ויציאה פשוטה ונוח לנהיגה

מושב הנהג

כסא אורטופדי בעל 4 נקודות עגינה להפחתת לחץ על הגב התחתון בעת נסיעה ממושכת.

משענות מתכווננות משני הצדדים, לנוחות כניסה למושב משני צידי הקלנועית ולישיבה יציבה ובטוחה עם בסיס לידיים מחומר מונע הזעה ובעל יכולת שחיקה גבוהה במיוחד.

גלגלים

גלגלים מלאים כך שאין צורך לדאוג לתקר (פנצ'ר) לנסיעה בטחה ללא חשש.

גודל ומשקל

הקלנועיות המתקפלות שלנו הן מהקלנועיות הקלות והקומפקטיות בעולם וחלקם קלנועיות מתקפלות לגודל מזוודה, לקלנועיות המתקפלות יש קיפול ידני ופשוט שלא מתקלקל כמו שבדרך כלל קורה לקלנועית מתקפלת עם שלט.

פשטות

הדגמים של קלנועיוות צרעה הן קלנועיות מתקפלות ומתפרקות בקלות ובמהירות אודות לתכנון הנדסי מדוייק לקיפול קל, לקלנועיות שלנו יש מנגנון קיפול ידני שנשאר אמין לשנים רבות להבדיל מ קלנועית מתקפלת עם שלט שמנגנון הקיפול מרבה להתקלקל.

החוק בישראל מאפשר לקלנועיות מקטגוריה זו לנסוע עד מהירות של 6 קמ”ש.

ומה המחיר?

לכל הקלנועיות המתקפלות שלנו מחיר אטרקטיבי ותחרותי מאוד – אנו מנצלים לטובתך את הותק ומקוריות המוצר שלנו, ותזכור תמיד הכי משלם לקנות את הקלנועית ישירות מהיצרן ולחסוך פערי תיווח מיותרים, אצלנו תמצאו קלנועית מתקפלת מחיר מנצח, תבדקו אותנו.

במה כל קלנועית מתקפלת מיוחדת

הדגש ששמנו לפנינו בעת עיצוב ופיתוח הדגמים השונים הינו אופי השימוש העיקרי מצד אחד, וסדרי עדיפויות וחשיבות עיקריים של לקוחותינו לאורך השנים הרבות מהצד המשלים.

דגם הלייט הינו קלנועית מתקפלת מצוינת המתקפלת בקלות, בעל 4 גלגלים, שלדת פלדה והנעה אחורית. יתרונו העיקרי מתבטא בקיפול המהיר וזוהי קלנועית מתקפלת מומלצת בעיקר ללקוחות שמתכוונים להעמיסו בעזרת אדם נוסף או שאין צורך להרימו כלל. דגם זה נכנס לאחר קיפול מהיר לכל רכב משפחתי, אך משקלו הגבוה בקטגוריה נובע מהעובדה שלא ניתן לפרקו.

דגמי הקלאסיק והעלית, העשויים מפלדת אל-חלד מתאימים במיוחד כאשר הצורך העיקרי הינו להאריך את טווח הנסיעה – בעמסה לתא המטען ברכב, בתחבורה הציבורית או המטוס. יתרונם המשמעותי של דגמים אלו הינו שמעבר לעובדה שהם מתקפלים בקלות כך שיהיה ניתן לגרור אותם כמזוודה, ניתן לפרקם לשני חלקים (מלבד הסוללה) ולהפחית כך משמעותית את משקל החלק הכבד ביותר שיש להרים.

קלנועית מדגם קלאסיק מגיעה עם 4 גלגלים ודגם העלית עם 3 גלגלים לתמרון מירבי ובעוד 2 גלגלי בטיחות למניעת התהפכות.

דגם הפדר החדש, קלנועית מתקפלת קלת משקל, עשוי מאלומיניום תעופתי, בעל ארבעה גלגלים לתחושת בטחון מירבית ומכתיר אותו לאחד מדגמי הקלנועיות המתפרקות והמתקפלות הקלים בעולם! זוהי קלנועית קטנה, חזקה וקלה – כל מה שאפשר לרצות ברכישת קלנועית מתקפלת.

בכל אחד מארבעת הדגמים ניתן לשדרג או לרכוש סוללת ליתיום.

בחירת קלנועית מתקפלת

כאמור, החשוב ביותר הינו להבין מהם הצרכים שלך, מה החשוב ביותר ומה אופי השימוש הצפוי.

כל הדגמים שלנו מתקפלים, אך השאלה היא האם אתה צריך קלנועית מתפרקת או שאין צורך להעמיסה וקיפול נוח ומהיר חשוב לך יותר. יש לקחת בחשבון היכן אתה מתכנן להשתמש בה ובאיזו תדירות. האם אופי השימוש דורש נסיעה למרחקים ארוכים ללא אופציה להטעין את הסוללה לזמן רב, או נסיעות קצרות ובעלות אפשרויות טעינה לאורך הדרך.

כאשר לקוח מחפש קלנועית מתקפלת למזוודה , לרוב הוא צריך את היכולת לגרור את הקלנועית המתקפלת במצב סגור. חשוב לתאם ציפיות בעת התצוגה – במיוחד מבחינת יכולת הגרירה שלה – ולוודא נוחות קיפול וגרירה.

נושא חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הינו אחסנת קלנועית מתקפלת. היכולת של כל הקלנועיות שלנו להתקפל מאפשרות חיסכון משמעותי באחסון ומשום שרוב הדגמים יכולים גם להתפרק לשני חלקים, יכולות ונוחות האחסון רבות ומגוונות יותר. הן בהעמסה לרכב והפחתת המשקל, אחסון מהיר וקל במחסן או אחסנה פשוטה וקומפקטית בארון – בבית או בטיול, קלנועית מתקפלת פתרון מושלם לעצמאות שלך.

אנו גאים לציין שלאור העובדה שאנו היצרנים של הקלנועיות, צוות ההנדסה והפיתוח יודע להתאים פתרונות ייחודיים לצרכים מיוחדים או שימושים מגוונים. למשל, ניתן להוסיף פנסים, מה שישפר ויהפוך את הנסיעה לבטוחה יותר בשימוש בלילה או החלפת ידית הנהיגה לכפתור נסיעה.

לסיכום:

להתחדש בעצמאות תנועה נינוחה עם קלנועית בטוחה, פשוטה לתפעול, יפת מראה, ובמחיר מצוין

לנוחות אחסון ברכב וקלות בהעמסה מה שהופך כל טיול או קפיצה לחברים או משפחה, לחוויה משודרגת המרחיבה את טווח היכולות והתנועה שלך באופן משמעותי ומעלה את הביטחון הממשי בעצמאות ובחופשיות להסתובב איתה בכל מקום שתחפצו – קניון, גן משחקים, אירועים, סופר, טיילת, להעמיסה בפשטות רבה לרכב או לקחת אותה איתכם לטיול בחו”ל!

קלנועיות מתקפלות מותאמות אישית לסדרי העדיפויות שלך ובמיקוד לצרכיך ורצונותיך.

אנו ממליצים שתשוו ותבדקו אותנו

הכי טוב זה להשוות ולהיווכח בעצמכם ולהגיע למסקנה שקלנועיות צרעה, הן המשתלמות ביותר, הן מבחינת איכות והן מבחינת מחיר.

לפרטים והתרשמות נוספת לרשותכם מספר דרכים:

להתקשר אלינו ולהיוועץ בכל שאלה או בקשה להבנת או התאמת הצרכים שלכם או לתאם פגישה אישית, ללא עלות וללא כל מחוייבות מצידכם ואחד מנציגנו יגיע עד למקום מגוריכם, ע”מ שתוכלו להתרשם ולהתנסות בעצמכם בכל אחד מהדגמים השונים (או בדגמים נוספים) בסביבת המגורים הטבעית שבה אתם צפויים להשתמש בקלנועית החדשה שלכם.

נשמח לענות על כל שאלה, ולהתאים לכם באופן אישי, קשוב, ממוקד ואינדיבידואלי, את הקלנועית המתקפלת המתאימה ביותר בעבורכם התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בשמחה.

למעבר דף שאלות נפוצות

אל תחמיץ את ההזדמנות שלך והזמן את הקלנועית שלך היום!

מאמרים

פוסטים/מאמרים

דגם עלית מקופל
קלנועית מתקפלת
קולנועיות קיבוץ צרעה

קלנועית קיפול ידני, מבית צרעה

קלנועית קיפול ידני כמה פשוט קלנועיות מתקפלות ידניית הם פתרון מצוין לנכים. קלנועית הניידות המתקפלת ידנית יכול לתת לך עצמאות. עם קלנועית מתקפלת , אתה

קרא עוד »
קלנועית מתקפלת
קולנועיות קיבוץ צרעה

יתרונות קלנועית מתקפלת וקטנה

ההיתרוניות בקלנועית קלה ומתקפלת קלנועית יכולה להיות השקעה מצוינת למי שמתקשה להתנייד. הן מספקות דרך קלה ונוחה להתנייד, ואף יכולים לאפשר לכם להגיע למקומות שאחרת

קרא עוד »
קלנועיות קיבוץ צרעה לקוחות ממליצים עלית ורודה
קלנועית מתקפלת
קולנועיות קיבוץ צרעה

קלנועית יחיד למי היא מתאימה?

מהי קלנועת יחיד? קלנועית יחיד היא קלנועית קטנה שמיועדת לאדם אחד. הקלנועית מופעלת באמצעות סוללה והיא יכולה להגיע למהירויות של 6 עד 12 קמ"ש על

קרא עוד »
קלנועית מתקפלת
קולנועיות קיבוץ צרעה

מה זה אומר קלנועית מאושרת טיסה

מהי קלנועית מאושרת טיסה? קלנועית מאושרת לטיסה היא מכשיר המופעל באמצעות סוללה שנועד לעזור לאנשים עם מוגבלות בניידות להתנייד. הם משמשים בדרך כלל אנשים המתקשים

קרא עוד »
קלנועיות קיבוץ צרעה לקוחות ממליצים בטיול קלנועית מקופלת על גמל בירדן
קלנועית מתקפלת
קולנועיות קיבוץ צרעה

קלנועית מתקפלת למזוודה

קלנועית מתקפלת למזוודה! קלת משקל, פשוטה לתפעול מאושרת טיסה בכל חברות התעופה בעולם.  העתיד כבר כאן! ובכף ידך קלנועית מתקפלת למזוודה של קיבוץ צרעה, היא פתרון מדהים לכל מי

קרא עוד »

תפריט נגישות

מה תרצה לחפש?

יצירת קשר

מגוון דרכים ליצור איתנו קשר למען הנוחות שלכם.

או מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם: 

מבצעים חמים לקיץ

אל תעזוב ללא הצעה אטרקטיבית מאיתנו..