מה היא קלנועית קטנה , ומה ההיתרונות שלה

דגם עלית מקופל

הרשם למידע נוסף על קלנועיות

המומחים שלנו ישמחו לענות על כל שאלה

מה היא קלנועית קטנה ומה ההיתרונות שלה

קלנועית קטנה היא כלי רכב לאנשים עם מוגבלויות, אשר מתקשים או בלתי אפשרי בשבילם להשתמש באמצעי תחבורה אחרים. את הקלנועית יחד ניתן לדחוף על ידי הרוכב או להפעיל באמצעות סוללות . קלנועיות קטנות  מבית צרעה הן מהקלנועיות הקלנות בעולם, כלומר ניתן להעביר אותן בקלות בתא מטען לרכב או בתחבורה ציבורית וכמובן שכל הקלנועיות שלנו מאושרות טיסה בכל חברות התעופה.

היתרונות הבולטים של הקלנועיות הקטנות

בגלל הגודל הקטן והקומפקטי ניתן להעביר אותו בקלות , מגלל המשקל הנמוך והגודל הקטן שלהן , האיכסון אופך להיות פשוט ביותר ניתן אפילו להחניס קלנועיות קטנות לארונות ולהעמידם מאחורי הדלת , וכמובן ניתן להעמיס אותם לרכב ולהוציא בקלות ברגע שצריכים אותם, היתרונן חשוב נוסף אצלנו כל הקלנועיות מאושרות הטסה בכלחברות התעופה ,ולמי שצריך נידות בסביבה הקרובה קלנועית יכולה להחליף רכב והעלות הרבה יותר נמוכה.

החסרונות המרכזיים

החסרונות של קלנועיות קטנות כוללים את זה שיכול להיות קשה לשימוש על שטח מחוספס ולא תמיד יש מתקנים להטעין את המצברים משום שבדרך כלל הגודל והכוח של הסוללות חלש יותר מהדגמים החזקים והכבדים יותר שלנו. המשמעות היא שצריך להטעין כל פעם את הקלנועית במלואה לפני היציאה מהבית או שצריך לרכוש סוללה נוספת סוללת אם בכוונתך לנסוע למרחקים ארוכים יותר.

מידע נוסף

קלנועית יחיד, קטנה יכולה להיות דרך מצוינת להסתובב בעיר. הן מספקות עצמאות ומציעים לרוכב את הביטחון בידיעה שלעולם לא ייתקעו בתנועה ויוכלו להסתובב בבטחה בסביבה הקרובה. אך יש לזכור כמה עצות בטיחות בעת נהיגה על קלנועית הניידות שלך.

המלצות בטיחות לקלנועיות קטנות

– הקפד להישאר מודע לסביבתך והימנע מכל סיכון להתנגשות כגון בורות או פסולת בכביש.

– לאחר מכן נשא איתך ערכת עזרה ראשונה בסיסית בכל עת ולמד כיצד לבצע כמה טיפולי חירום בסיסיים כמו החייאה ופצעים חבישים.

– חשוב שתעשה הפסקות קבועות בעת נהיגה בקלנועית. אם אתה מרגיש עייף, קח הפסקה ועצור במקום בטוח.

– הקפד לשמור עליך את תעודת הזהות האישית שלך, כך שבמקרה חירום צוות האמבולנס יידע מי אתה ולאן לקחת אותך.

– לבסוף, תמיד יש איתך סוללת חילוף טעונה במלואה או מטען בעת נהיגה בקלנועית הקטנה שלך. כך לעולם לא תיתקע ותמיד תוכל להמשיך לזוז.

למידע נוסף על החוקים בישראל על קלנועיות לחץ כאן

מה ההבדל בין הקלנועית הקטנה לקלנועית הבינונית שמייצרות קלנועיות קיבוץ צרעה ?

הקלנועיות הקטנות והבינוניות מגיעות במגוון צורות וגדלים.

דגמים קטנים יותר הם בדרך כלל קלים וקומפקטיים ובנוסף הקלנועית מתקפלת , מה שהופך אותם למתאימים יותר לשימוש פנימי. קלנועיות  בגודל בינוני הם מעט כבדות יותר, אך יכולות לנסוע מהר יותר ובעלי חיי סוללה ארוכים יותר.

אם אתה שוקל לקנות קלנועית, אז אתה צריך לדעת את ההבדל בין דגמים בינוניים לקטנים שיתאימו בצורה הטובה ביותר לצרכים שלך! ההבדל החשוב ביותר בין קלנועית בינונית לקטנה הוא המשקל. המשקל של הקלנועית הבינונית TITAN , הוא כ63 ק"ג, בעוד שהמשקל של הדגמים הקטנים נע בין 19 ל26 ק"ג .זה גם נפוץ שדגמים קטנים יהיו מעט יותר צרים מהגדולים יותר, מה שהופך אותם לטובים יותר להשתלב בחללים צרים.

הקלנועית הבינונית יכולה להגיע סביב 12 קמ"ש (לפי חוק), ויכולה לשאת עד 137 קילו .בעוד שדגמי הקלנועית הקטנה נוטים להגיע למהירות של 6 קמ"ש.ויכולות לשאת עד 120 קילו.

 הקלנועיות לא דורשות רישיון נהיגה.

איך הקלנועית הקטנה יכולה לשנות את חייך ?

הקלנועית מצילה חיים עבור אנשים רבים עם בעיות ניידות, היא דרך מצוינת עבור אלה שמתקשים ללכת מרחקים ארוכים בעצמם. מכשירים אלו מאפשרים לך להישאר עצמאי ולהסתובב בקלות ,זה לא שימושי רק לאנשים עם מוגבלויות, אלא גם לאנשים מבוגרים או למחלימים מניתוח. או סתם אנשים שרוצים להנות מהזמן שלהם בדרך פשוטה יותר

 מכשירים אלה ניתנים לקיפול ולאחסן, מה שהופך אותם למושלמים עבורכם.

מידע נוסף

קלנועית יכולה להיות שימושית בתרחישים רבים. ראשית, היא מושלמת לנסיעה למרחקים ארוכים כאשר ההליכה הופכת לקשה או בלתי אפשרית. לדוגמה, יש אנשים שמתקשים ללכת מרחקים ארוכים לאחר ניתוח גב. דוגמה נוספת היא קשישים חולים. קלנועית מאפשרת להם להתנייד בקלות בביתם, הקלנועית גם מתוכננת בצורה מושלמת לנסיעה למרחקים קצרים במהירות. לדוגמה, אם אתה מתקשה ללכת מרחקים ארוכים בתוך קניון או בבית ספר, פשוט השתמש בקלנועית שלך כדי לעבור מנקודה A לנקודה B.

פתרון בעיה

אחת הבעיות הגדולות ביותר היא להסתובב מחוץ לבית ללא סיוע ,זה דורש הליכה למרחקים ארוכים. זה יכול להיות קשה אם יש לך פציעה או מחלה. קלנועית מאפשרת עצמאות בחיי היומיום שלך תוך שמירה על ניידות. הקלנועית מיועדת להוצאה איתך לדרך, גם אם זה רק לטיול הבוקר שלך.

אצלנו בקלנועיות קיבוץ צרעה הדגמים מגיעים בצורות ובסגנונות שונים כך שתוכלו לבחור הכלי המתאים ביותר לרצונות ולצרכים שלכם.

פוסט/מאמר

פוסטים ומאמרים נוספים

תפריט נגישות

מה תרצה לחפש?

יצירת קשר

מגוון דרכים ליצור איתנו קשר למען הנוחות שלכם.

או מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם: 

מבצעים חמים לקיץ

אל תעזוב ללא הצעה אטרקטיבית מאיתנו..