קלנועית שטח למה זה טוב?

קלנועיות קיבוץ צרעה דגם טיטן 4 צילום צד

הרשם למידע נוסף על קלנועיות

המומחים שלנו ישמחו לענות על כל שאלה

קלנועית שטח למה זה טוב?

למה אנחנו באמת צריכים קלנועית לשטח למה לא ניתן לנסוע בשטח עם קלנועית רגילה ננסה לענות על השאלות האלו במאמר הקרוב. קלנועיות שטח קל הטיטנים והנפטונים מבית קלנועיות קיבוץ צרעה הם כלים מושלמים להרפתקאות שטח וניתן להשתמש בהם כדי לחקור מקומות חדשים ונופים יפים. קלנועית שטח תוכנו לשימוש חיצוני ובעל מספר תכונות שהופכות אותו למושלם לפעילות מסוג זה. לדוגמה, הוא בנוי בצורה חזקה ועמיד  עם בולמי זעזעים וקפיצים כך שתוכל לקחת אותו איתך לכל מקום (שטח קל)מבלי לדאוג לנזק או לבעיות אחרות. הוא גם קומפקטי  (לא דגמי הנפטון הזוגיים) כך שלא תתקשו לאחסן אותו כשאינו בשימוש!

למה בכלל שנרצה לצאת לטבע עם הקלנועית שלנו

קל לחשוב על בחוץ כמקום לא בטוח, אבל זה לא יכול להיות רחוק יותר מהמציאות. בחוץ בחק הטבע למעשה אחד המקומות הבטוחים ביותר לבלות בעולם כולו. ישנם פחות גורמים סביבתיים שיכולים להוביל לבעיות בריאות, ופחות זיהום ממה שתמצא באזור עירוני. לכן אנשים רבים משקיעים בציוד ניידות לשימוש חיצוני. אם זה נשמע לך כמו רעיון מצוין, המשך לקרוא. נדבר על אחד קלנועיות השטח הפופולריים ביותר בעולם  יותר לשימוש חיצוני כיום כמובן שמדובר על כלי הדגל שלנו הטיטן 4!

למי מתאים קלנועיות שטח

לאלה המעוניינים לחקור בקלות מקומות ומקומות חדשים ונופים יפים, להגיע רחוק יותר ! זהו לא רק מוצר נהדר לשימוש חיצוני אלא הוא גם נייד ביותר.  לאחר פירוק וקיפול של הטיטן לא תתקשו להעביר אותו ממקום למקום במידת הצורך. ומכיוון שהוא נועד להיות קומפקטי גם כן, אחסון אותו כשאינו בשימוש לא יהווה בעיה. אנשים רבים אוהבים את התכונה הזו מכיוון שהם לא רוצים שקלנועית הניידות שלהם יעמיס על הבית או יפריע להם.

חשוב לדעת

כאשר אתה משקיע בקלנועית שטח , חשוב לזכור שביחד עם הכיף שהקלנועית מאפשרת לנו להגיע למקומות עם שטח קל ללא בעיה , חשוב תמיד לשמור על הבטיחות שלנו בזמןהרפתקאות החוץ שלך. מוצר זה מושלם לשטח לא אחיד ולמשטחים משובשים מכיוון שהעיצוב שלו עוזר לספוג פגיעות וזעזועים שעלולים להתרחש בעת נסיעה בכבישים או מעל שטח משובש קל. כתוצאה מכך, תוכל לטייל בנופים מרוחקים יותר! כמו כן, למוצר זה יש נורות בחלק הקדמי והאחורי של הקטנוע, כך שהוא מושלם למי שאוהב לצאת גם בלילה. ישנם מצבי מהירות שונים עם  הגדרות מתכווננות לכל אחת – איטית, בינונית ומהירה – כך שתוכל לבחור כמה מהר או איטי אתה רוצה לנסוע בכל עת הוא ידידותי לסביבה מכיוון שהוא מופעל באמצעות סוללה חשמלית ולא דלק מזהם הסוללה נטענת בקלות  שתוכל לטעון בבית או במכונית שלך. עם מוצר זה, לעולם לא תצטרך לדאוג להיתקע עם סוללה מתה משום שהסוללה מספיקה ל30 קילומטר נסיעה.

למה כולם אוהבים קלנועיות לשטח

ברור מדוע קלנועיות השטח קל של צרעה הפך להיות כל כך פופולרי בקרב אלה שאוהבים לצאת לחיק הטבע! מוצר זה מציע מספר תכונות שיהפכו הרפתקאות בחוץ לבטיחות ומהנות, לא משנה היכן הן מתרחשות. אם אתה רוצה שתוכל לחקור מקומות חדשים אבל אתה דואג לבטיחות, אולי הגיע הזמן לשדרג. למידע נוסף אודות קטנוע צרעה ניידות פעיל, לחץ כאן עכשיו! למי שמעוניין לחקור בקלות מקומות ומקומות חדשים ונופים יפים, אל תחפשו רחוק יותר צריה מערכות אקטיביות ! זהו לא רק מוצר נהדר לשימוש חיצוני אלא הוא גם נייד ביותר כך שלא תתקשו להעביר אותו ממקום למקום במידת הצורך. ומכיוון שהוא נועד להיות קומפקטי גם כן, אחסון אותו כשאינו בשימוש לא יהווה בעיה. אנשים רבים אוהבים את התכונה הזו מכיוון שהם לא רוצים שקלנועית הניידות שלהם יעמיס על הבית או יפריע להם

אז מה זה בכלל קלנועית שטח

קלנועיות מיועדים בדרך כלל לשימוש על משטחים חלקים ושטוחים. הם משמשים לעתים קרובות אנשים המתקשים ללכת.

ככל שהתפתחה הטכנולוגיה, פותחו סוגים חדשים רבים של קלנועיות שטח. , המכונה קלנועית לניידות בחוץ, מיועד לשימוש בתנאי שטח. אלה ידועות גם בשם קלנועית שטח  או שטח מחוספס. למרות שהם משמשים בדרך כלל לנידות, קלנועיות אלה יכולים להיות שימושיים לאנשים שחייבים לחצות שטח קל באופן קבוע.

קלנועיות שטח איך היא  ?

קלנועית לניידות בחוץ נראה בדרך כלל כמו קלנועית הניידות הטיפוסי, אך יש לו גלגלים גדולים יותר ובאופן כללי כבד יותר מסוגי קלנועיות אחרים. המשמעות היא שהוא יציב ועמיד יותר, וזה חשוב אם אתה מתכנן להשתמש בקלנועית שלך לפעילויות בטבע. קטנועים אלה גם גדולים מספיק בכדי לכלול חגורות בטיחות לנוסע.

קלנועית שטח כיצד להשתמש

אתה יכול להפעיל קלנועית לניידות חיצונית בדומה לקלנועית ניידות אחרים, אך ייתכן שיהיה עליך לנקוט באמצעי זהירות נוספים. לדוגמה, תרצה לוודא שהצמיגים שלך מנופחים במלואם כדי להבטיח שהקטנוע שלך יפעל כראוי על משטחים שונים. יהיה עליך גם לפקוח עין על תנאי מזג האוויר, מכיוון שלא תרצה לנהוג בקטנוע שלך בתנאים רטובים או מושלגים  לכן חשוב לבדוק את מזג האוויר ואת הסביבה המתוכננת לנסיעה.

המחיר של קלנועית שטח?

מכיוון קלנועית  שטח חיצוני נועד לשמש לפעילויות מאומצות יותר, בדרך כלל הם יקרים יותר מסוגי קלנועיות ניידות אחרות וקטונות יותר.

קלנועית ניידים בשטח מחוספס הם דרך מצוינת לעבור ממקום למקום כאשר הניידות שלכם מוגבלת או כשהשטח קשה מדי לכיסא גלגלים מסורתי או קלנועית קטנה, אנו בצרעה מציעים את אחד ממוצרי הדגל שלנו במחיר מצויין דגמי טיטן 3 וטיטן 4 . קלנועיות אלה מציעים צמיגים גדולים שיכולים להתמודד בקלות עם מגוון משטחים ומכשולים.

למידע נוסף צרו קשר

 

 

אביב הגיע

אל תעזוב ללא הצעה אטרקטיבית מאיתנו..