דף הבית » שאלות נפוצות

FAQ

ישנם מספר שיקולים בבחירת קלנועית אך השיקול המרכזי הוא בשביל מה אני צריך את הקלנועית. כלומר, מה הקלנועית תוכל לעשות בשבילי שאני מוגבל/ת בו היום?

לדוגמא, להלן מערכת שאלות שאם אחת או יותר מהתשובות אליהן הוא כן אז אנו מציעים לשקול ולרכוש קלנועית:

האם קשה לי ללכת מרחקים של עשרות מטרים בכל פעם?

האם חלק משגרת היום שלי הנה יעדים שדורשים הליכה ממושכת?

האם אני נמנע לעיתים לצאת מהבית עקב מאמץ ההליכה הכרוך בכך?

האם הייתי רוצה להאריך את טווח התנועה ללא מאמץ היום שלי?

 

על-מנת לדעת כיצד לבחור את הקלנועית הטובה ביותר בשבילך אנו מציעים לקרוא את המאמר הבא: (“כיצד לבחור קלנועית שתתאים לצרכים שלי ביותר?”)

מה עלי לקחת בחשבון כאשר אני רוכש קלנועית?

יש הרבה אפשרויות בחיים, חלקן משפיעות עלינו יותר מאחרות. הכנו מדריך מפורט על כל הדברים שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים קלנועית, אך ריכזנו את הדברים העיקריים להלן:

משקל: תמיד עדיף שישקול כמה שפחות, אך צריך לזכור כי למרות שפיתחנו את הקלנועיות מהקלות בשוק, עדיין המשקל הוא משמעותי למי שאינו יכול להרים משאות. המשקל המקסימלי לחלק לאחר פירוק בדגם הקומפקטי לדוגמא יהיה במשקל 11 ק”ג.

גודל: האם הקלנועית מתקפלת ו/או מתקפלת? האם מתאימה למעליות ולחלל האחסון המיועד?

כל הדגמים שלנו בקטגוריות הקומפקטיות והבינוניות מתקפלות ולמעט דגם אחד כולן מתפרקות להקלה באחסון וניוד. תכננו את הקלנועיות שלנו שיתאימו למגוון הצרכים המשתנים של לקוחותינו.

מחיר: תמיד אפשר לשלם יותר ולקבל יותר וכמעט תמיד אפשר לשלם פחות ולקבל הרבה פחות. אנו רגישים במיוחד למחיר עקב העובדה שאנו משווקים לקהל רחב מאוד של מאות אלפי לקוחות ברחבי העולם ואנו מחוייבים להיות מחויבים ומחוברים למציאות הכלכלית שבה אנו חיים. התאמצנו מאוד והצלחנו לשמור על מחירים תחרותיים ביותר (ולרוב המשתלמים ביותר לקטגוריה) בלי לפגוע באיכות וביעילות.

חומרים: וודא שאיכות וסוג החומרים, כולל המרכב והאלקטרוניקה הנם איכותיים ובעלי אורך חיים ארוך.

כחברה היחידה בישראל המפתחת בעצמה את הקלנועיות שהיא מוכרת (למעט הזוגיות), אנו מעסיקים צוות טכני ומהנדסים אנו שולטים בכל מרכיבי התכנון והייצור.

הנדסת אנוש: אם זה לא נוח, זה לא שווה! חשוב לבדוק את סוג הציפוי בידיות, נוחות הישיבה, כמות נקודות העיגון של המושב, סוג הידיות וכו’

בצרעה כל הזמן משפרים. לאורך עשורי שנות פעילות החברה, למדנו ועדיין לומדים מה באמת חשוב ללקוחות. לא רק הדברים שנוצצים לפני שרוכשים אלא גם בכלי אמין שיחזיק שנים (בשימוש מיועד) ולא יאכזב.

מרחק נסיעה יומי: האם אתה נוסע מעל 10 ק”מ? 20? האם כולל הרבה עצירות, האם רלוונטי להטעין בנקודות בדרך?

אנו לא יודעים מה הצרכים הספציפיים שלך, אך בצרעה דאגנו לפתח יעילות וחסכוניות ביחס כוח משקל ודאגנו שיהיה ניתן להטעין את כל הדגמים (למעט הזוגיות) כשהקלנועית פתוחה ופעילה או רק את הסוללה להטענה בכל שקע חשמל.

תוואי השטח: האם תיסע יותר עד כביש או מדרכה, דרך עפר או קניון? האם במסלול נסיעתך הצפוי יש הרבה סיבובים או עליות? האם יש מעברים צרים או מעלית?

כפי שהזכרנו, הכנו עבורך מדריך נרחב המתייחס לכל הגורמים הללו אך נציין כי לקחנו את כל השיקולים הללו בחשבון, כך שכל דגם בכל קטגוריה יענה במיוחד על צורך זה או אחר.

חשוב להסביר כי כל הדגמים שלנו פותחו בדגש ליציבות. למשל, בדגמים הקומפקטים עם שלושה גלגלים אנו מתקינים, לפי בקשה וללא עלות, שני גלגלי תמיכה נוספים (ללא מגע עם הקרקע בנסיעה רגילה), כך שגם הדגמים עם שלושה דגמים בעצם עם חמישה.

ההבדל העקרוני בין גלגל אחד או שניים מקדימה (תמיד יש 2 מאחורה) הוא התמרון. כלומר זווית הסיבוב, הצורך פניות חדות או צרות או היגוי רך יותר. חיצונית ומבחינת עוצמה יש מעט הבדלים לא משמעותיים בין הדגמים של ה-3 או 4 גלגלים, את ההבדלים מרגישים כאשר עולים על הכלי ואז יודעים את ההעדפה האישית.

כל הדגמים מסופקים על-ידי נציגי חברתינו מורכבים ומקופלים. אנו מוודאים הן בתצוגה והן באספקה כי הכל פשוט וברור כפי שאנו מבטיחים. הרם את ההגה, יישר את המושב – המפתחות בפנים! 

בהחלט כן ואנו ממליצים בחום על כך. ניתן להגיע, מומלץ בתיאום לאולם התצוגה שלנו בבית שמש או לתאם תצוגה אצלך בבית. אנו מאמינים כי יש להתנסות בהבדלים בין הכלים השונים על מנת להתאים את הכלי הטוב ביותר בשבילך.

כן. אנו עובדים עם ספק חיצוני שמתקין את הפיקוד שבת. לספק יש את כל האישורים הנדרשים על-ידי גורמי הדת. משך ההתקנה הינו מספר ימים עד מספר שבועות.

אם ברצונך שדרוג זה נא ציין זאת עם הרכישה.

אנו מגבילים את מהירות הקלנועית על-פי הקבוע בחוק.

הקלנועיות הקומפקטיות מוגבלות ל- 6 קמ”ש.

הקלנועיות הבינוניות והזוגיות ל- 12 קמ”ש.

 

לא. כל סקוטרי צרעה מצוידות בבלם אלקטרוני, המונע הידרדרות הסקוטר קדימה או אחורה במדרון. הסקוטר נע רק כאשר המשתמש מפעיל את הידית הידנית. הבלם האלקטרוני האוטומטי פעיל גם כאשר Easy Travel  כבויה ו/או המצבר מנותק.

לא צריך רשיון נהיגה על-מנת לנסוע בקלנועית. לא בדגמים הקומפקטים (מדרכה) ולא בדגמים הבינויים והזוגיים (מדרכה או כביש).

אנו מייצרים את הקלנועיות שלנו מחומרים עמידים במיוחד ומתוכננים כך שלא יהיה צורך בטיפול שוטף טרחני. יש להתייחס לקלנועית כמו כל כל תחבורה או מיכשור חשמלי אחר. יש לנו חלק מורחב במדריך למשתמש הכולל הסברים, טיפים וטיפול בתקלות.

 

כל הדגמים שלנו מתאימים לנסיעה במגוון תוואי שטח, פנים או חוץ.

הדגמים הקטנים תוכננו במיקוד לנסיעה עירונית וקניונים, אך מתאימים גם למגוון רחב יותר של סוגי דרכים. זכור כי בקטגוריה זו הגלגלים מלאים ולא מספקים את הפינוק והנוחות של גלגלי האוויר בקטגוריות החזקות יותר.

דגמי הטיטן והנפטון מתאימים כמעט לכל תוואי שטח מאוכלס. מגן משחקים לטיילת, מהמדרכה לכביש או לפארק, אין כמעט מגבלות על סוגי השטח שניתן לנסוע עליהם בבטחה ובנוחות.

כן . הקלנועיות הקטנות שלנו מאושרות טיסה.

 

מה טווח המרחק שאני יכול לנסוע עם הקלנועית כשהסוללה מלאה?

הקלנועיות הקומפקטיות מגיעות לטווח של 15 ק”מ

הקלנועיות הבינוניות מגיעות לטווח של 30 ק”מ

הקלנועיות הזוגיות מגיעות לטווח של 40 ק”מ

חשוב לציין כי אלו הם נתוני תקינה ואופי השימוש, חיי הסוללה ומצב הקלנועית הם רק חלק מהגורמים שיכולים להשפיע על טווח הנסיעה.

קומפקטיות בין 4-6 שעות

בנוניות בין 5-7 שעות

גדולות בין 6-8 שעות

שהסוללות ריקות!

כן, בהחלט. כל דגמי הקלנועיות מגיעים עם סוללה חדשה.

ניתן לשדרג, במחיר מוזל בעת הרכישה לסוללת ליתיום, אך אין אנו ממליצים משום שהטווח אינו משתנה רק משקל הסוללה. כמו כן ניתן לקנות בעת או לאחר הרכישה סוללות נוספות או חדשות.

לאחר שבחרתם את הקלנועית שלך ואופן התשלום, רק לחץ אשר. מרגע שמופיעה במסך הודעת אישור רכישה, אתה מסודר! אם אתה קיבלת אישור אז גם אנחנו קיבלנו אישור להכין לך את הקלנועית החדשה שלך.

מהר. ככל שניתן. אנו מבטיחים להתאמץ להכין את הקלנועית למשלוח תוך 48 שעות מאישור התשלום, לאחר מכן, כשאין הפרעות כוח עליון תלוי מתי נוח לך בשבוע הקרוב.

ברור. יש לנו כחול דולפין, אדום ורד וכסוף מלכותי. הדגמים הקומפקטיים, בהזמנה מראש, גם בצהוב זריחה ושחור אופנתי.

לאחר שקיבלת אישור תשלום באתר יצרו עימך קשר תוך 3 ימי עסקים. באם לא, או בכל מקרה ואתה סקרן תוכל ליצור קשר עם משרדינו ולהתעדכן. אם רכשת לאחר תצוגה, יתואם עימך במקום מועד אספקה.

 

 

פשוט מאוד. צור קשר משרדינו ומייד נטפל בביטול ההזמנה, כפי המקובל בחוק.

כרטיסי אשראי (ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס) עד 24 תשלומים בקרדיט ללא ריבית.

המחאות עד 12 תשלומים.

מזומן לפי מגבלות חוק המזומן.

Paypal

קבלה תמיד תינתן במקום.

כן זה הכי בטוח שאפשר. אנו מיישמים את פרוטוקולי האבטחה וההגנה מהטובים שיש לטכנולוגיה להציע. כל תקני האבטחה בסטנדרטים הבינלאומיים המקובלים למסחר אלקטרוני. אם אתה מעדיף לשלם בטלפון או לנציג פיזית – אין שום בעייה.

 

אנו מבינים לחלוטין את הצורך שלך בביטחון. אנו מפתחים ומשווקים קלנועיות לאנשים. אנו בקלנועיות קיבוץ צרעה עושים זאת במשך כמעט שלושה עשורים, יש לנו מאות אלפי לקוחות מרוצים ברחבי העולם ואנו מחוייבים לאיכות ואריכות. אל תתחייב עד שתקבל ביטחון מלא – באולם התצוגה או ביקור נציג, כל שאלה ובכל נושא שנוכל לעזור. תחליט רק אחרי שתקבל את כל המידע והביטחון שאתה צריך.

שנה ראשונה אחריות מלאה לכל החלקים המשפיעים על תפקוד הקלנועית

6 חודשים (צמוד ליצרן כמקובל) לסוללה

תפריט נגישות

מה תרצה לחפש?

יצירת קשר

מגוון דרכים ליצור איתנו קשר למען הנוחות שלכם.

או מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם: 

מבצעים חמים לקיץ

אל תעזוב ללא הצעה אטרקטיבית מאיתנו..