דף הבית » אודותנו

קלנועיות צרעה

שאיפתינו הנה לייצר, לפתח ולשווק את הקלנועיות הטובות והמתאימות ביותר לצרכים הייחודיים של לקוחותינו, תוך הבנה שיש גורמים רבים המשפיעים על בחירת והתאמת הקלנועית הנכונה לצרכים ולתקציב.

בקלנועיות צרעה אנו מבינים שלאנשים שונים יש צרכים וציפיות שונות מהקלנועית שלהם. לנסיעות קצרות, לטיולים בארץ או בחו”ל וכו’. הקלנועיות שלנו מתאימות לתוואי שטח שונים, מאושרות טיסה, מתקפלות ו/או מתפרקות בקלות ובפשטות רבה ונחשבות לאמינות והקלות ביותר בשוק וכל זאת במחירים התחרותיים ביותר מה שמבטיח תמורה גבוהה להשקעה שלך!

לכל אורך עשרות שנות קיומנו בפיתוח וייצור קלנועיות צרעה אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר באמצעות:

מדהים Tzora קלנועיות ניידות

בקלנועיות צרעה התאמנו ליעדים אלה באמצעים הבאים

הגורם האנושי

הגורם האנושי: קלנועיות צרעה היא חברה ותיקה בעלת שירות לקוחות אדיב וידידותי, זמינות והתחייבות לדאגה ללקוח גם לאחר הרכישה.

חדשנות וטכנולוגיה

חדשנות וטכנולוגיה: קלנועיות צרעה מעסיקה מומחים ומובילים בתחומם על מנת לתכנן ולפתח, את הקלנועיות השונות תוך התחשבות יתרה בהנדסת אנוש מחושבת וממוקדת צרכי לקוח.

תקשורת מתמשכת

Iתקשורת מתמשכת: עם הלקוחות (והמפיצים) על-מנת להתאים לצרכים האמיתיים של הלקוחות – הקלנועיות שלנו נמכרות במדינות רבות בכל העולם, מה שמחייב אותנו להיות רגישים לצרכים ולרצונות השונים של עשרות אלפי לקוחות מגוונים ומרוצים לאורך השנים.

בטיחות ואיכות חומרים

בטיחות ואיכות חומרים: לקלנועיות שלנו יש את כל תקני הבטיחות הבינלאומיים, כולל של ה- FDA האמריקאי וה- CE האירופאי. אנו עובדים עם ספקים שונים מכל העולם על-מנת להבטיח איכות חומרים וביצועים הטובה ביותר. גאווה ישראלית!

מגוון פתרונות משלימים

מגוון פתרונות משלימים: אנו מציעים, למעוניינים בכך, פתרונות תשלום שונים, אביזרים משלימים לקלנועית כגון מראה, סל או צופר ואף מחברים עם גורמים חיצוניים לצרכים מיוחדים כגון גגון או מנגנון שבת.

קלנועיות צרעה מבטיחים להיות קשובים לצרכים שלך ולהתאים לך את הקלנועית הטובה ביותר עבורך!

אביב הגיע

אל תעזוב ללא הצעה אטרקטיבית מאיתנו..