דף הבית » אודותנו

צפריר צדוק, מייסד איי.טי. שיקום ומנכ"ל "צרעה מערכות אקטיביות בע"מ", החל לעסוק בתחום השיקום לאחר שנתקל באתגרים רבים במהלך טיפולו באמו, אשר הפכה לחולה סיעודית בגיל צעיר מאוד.

מתוך כאב ואהבה, ורצון להקל על סבלה בכל דרך אפשרית, חיפש צפריר את מיטב הפתרונות שהיו בנמצא בשעתו, צפריר זיהה את החוסר הבולט בפתרונות שיקום וניידות לחולים סיעודיים ונכים.

מתוך רצון לשנות את המציאות הזו, צפריר הקים את איי.טי. שיקום בע"מ ורכש מאוחר יותר יצרן ישראלי מוביל, צרעה מערכות אקטיביות מקיבוץ צרעה, צרעה מערכות מתמחה מזה עשרות שנים בייצור מכשירי שיקום וניידות מתקדמים.

חברת צרעה ששמה הינו למעשה שם הקיבוץ בו נוסדה,  – צרעה הינו קיבוץ במורדות הרי ירושלים ומוזכר בסיפורי התנ"ך, הקשר ההיסטורי מבטא את הקשר העמוק של החברה למקורות ולארץ ישראל.

"החברה חרטה על דגלה את הסלוגן: "לנצח את המגבלות" שאינו רק סלוגן, אלא תפיסת עולם שמנחה את צרעה בכל פעילויותיה.

החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת מכשירי שיקום וניידות, שמסייעים ללקוחותיה להתמודד ולנצח את המגבלות, ומאפשרת להם חיים מלאים ואיכותיים יותר.

כל מוצר של "צרעה" הוא תוצאה של מחקר מעמיק, מחקרים שבוצעו בשיתוף עם בתי חולים ומרכזי שיקום ואנשי מקצוע מובילים שתורמים ליצירתיות ולחדשנות מוצרי החברה, תוך שימת דגש על צרכי המשתמש הסופי.

בשוק המקומי, "צרעה מערכות אקטיביות" מובילה בזכות ידע מקצועי ומקצועיות שנרכשו לאורך עשרות שנים.

החברה גאה בהיותה מותג כחול לבן, המבטא גאווה ישראלית ומעניק ללקוחותיה ולעובדיה, תחושה של הזדהות ואמון.

תחושה זו מתחזקת עוד יותר, תודות לרמת השירות והתמיכה שהחברה מספקת ללקוחותיה, ובכך מבטאת את התחייבותה לאיכות חייהם של בעלי מגבלות.

כל עובדי ומנהלי צרעה רואים בעבודתם שליחות למציאת והצגת פתרונות יעילים וחדשניים שמשפרים ותורמים לשיפור לאיכות החיים של לקוחותיה.

החברה מאמינה בכוחו של כל אדם לנצח את המגבלות שלו, ופועלת לסייע בהגשמת חלום זה דרך טכנולוגיות מתקדמות ופתרונות מהפכניים. הסיפור של צרעה, בסופו של דבר, הוא סיפור על דבקות במטרה, אופטימיות, הצלחה, וניצחון על המגבלות, המעניק השראה ותקווה לרבים.

קלנועיות Tzora כי ניידות היא עצמאות

היתרונות הגדולים של קלנועיות צרעה

הגורם האנושי

צרעה היא חברה ותיקה בעלת שירות לקוחות מקצועי אדיב וידידותי, זמינות והתחייבות ללקוח גם זמן רב לאחר הרכישה.

חדשנות וטכנולוגיה

קלנועיות צרעה מעסיקה מומחים ומהנדסים מובילים בתחומם על מנת לתכנן ולפתח את הדגמים השונים תוך ההתמקדות בצרכי הלקוח.

בטיחות ואיכות חומרים

לקלנועיות שלנו כל תקני הבטיחות הבינלאומיים, כולל של ה- FDA האמריקאי וה- CE האירופאי. אנו עובדים עם ספקים שונים מכל העולם על-מנת להבטיח איכות החומרים והביצועים הטובה ביותר. גאווה ישראלית!

מגוון פתרונות משלימים

למעוניינים בכך אנו מציעים פתרונות תשלום שונים, אביזרים משלימים לקלנועיות כגון מראה, סל או צופר גגון או אף פיקוד שבת.

תפריט נגישות

מה תרצה לחפש?

יצירת קשר

מגוון דרכים ליצור איתנו קשר למען הנוחות שלכם.

או מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם: 

מבצעים חמים לקיץ

אל תעזוב ללא הצעה אטרקטיבית מאיתנו..